Szybki kontakt w sprawie tłumaczeń

15 października 2015

Opinie

opinie From-ToNiezwykle profesjonalne podejście do klienta, wysoka jakość wykonywanych tłumaczeń (w tym przypadku audiowizualnych), nieprzeciętna szybkość reakcji na zapytanie i elastyczność, jeśli chodzi o formułę kontaktu, to tylko kilka z wielu pozytywnych elementów współpracy z firmą From-To. Jestem niezmiernie zadowolona, że zlecenie tłumaczenia wykonane zostało tak perfekcyjnie. Bardzo gorąco polecam współpracę z firmą From-To!

Magdalena Kotowska, Business Development Director, NU Horizons Sp. z o.o.

http://www.nuhorizons.pl

 

opinie From-ToPełna profeska na każdym etapie zlecenia. Z firmą From-To zetknąłem się w 2015 roku, szukając tłumacza wyniku rezonansu magnetycznego kręgosłupa z języka polskiego na język niemiecki. Wszystko załatwiliśmy online, a profesjonalne podejście oraz elastyczność oferty mile mnie zaskoczyły. Gdy rok później ponownie pojawiła się potrzeba wykonania tłumaczenia, już wiedziałem, komu je powierzyć. I znowu zostałem pokonany profesjonalnym, rzeczowym podejściem do moich potrzeb. W 2017 roku już bez najmniejszych wątpliwości powierzyłem firmie From-To tłumaczenie z języka słowackiego na język polski kolejnych dokumentów.

Polecam z całą odpowiedzialnością.

Zbigniew Nowak, Spółdzielca NFD

https://www.nfd.sk/pl

 

opinie From-ToGodni polecenia. Zawsze miła i profesjonalna obsługa, wysoki poziom świadczonych usług, terminowość i rzetelność.
Serdecznie polecamy biuro tłumaczeń FROM-TO jako partnera w biznesie.

Tomasz Kaul, Tyczka Polska sp. z o.o.

http://www.tyczka.pl

 

opinie From-ToW naszej marce stawiamy na jakość i dopasowanie do potrzeb, tego samego szukamy u naszych partnerów. Biuro tłumaczeń FROM-TO to nie tylko językowi eksperci, to cały zespół osób, który wie jak w partnerski sposób zaopiekować się klientem, cierpliwie tłumacząc językowe zawiłości, sprawnie odpowiadający na każde nadesłane zapytanie i prośbę, a przy tym dbający o najwyższą jakość tłumaczeń dopasowanych do branży. Gorąco polecamy i z pewnością do Państwa wrócimy

Natalia Styrna, Specjalista ds. Marketingu firmy Barwa

https://www.barwa.com.pl/

 

opinie From-ToSerdecznie polecam wszystkim biuro tłumaczeń From-To. Mogę liczyć na nie w każdej sytuacji, biuro wykonuje tłumaczenia przysięgłe i nieprzysięgłe na różne języki i w różnych branżach.
Są elastyczni jeśli chodzi o terminy, również terminy „na wczoraj” i „na już”.
Jeśli chcesz mieć tłumacza „od wszystkiego”, skorzystaj z oferty From-To.

Radosław Rembiś, Audytor

 

opinie From-ToJako klient, szczerze polecam biuro tłumaczeń From-To. Zarówno ja jak i osoby, którym polecałem From-To najbardziej cenią utrzymanie sensu całego przekazu w kontekście do tłumaczonych sytuacji jak i dotrzymywanie terminów, czasem napiętych.
Jeśli szukasz biura, któremu zlecisz tłumaczenie w dowolnym języku i chcesz mieć po prostu spokój to sprawdź From-To.

Adam Grzesik, Inspirator i Trener

http://adamgrzesik.pl

 

opinie From-ToW biznesie liczy się dla mnie szybkość działania. Wysyłając zlecenie do From-To myślałem, że odpowiedział mi autoresponder. Tekst został ekspresowo przetłumaczony. Cenię sobie współpracę z agencją tłumaczeń From-To Ltd., ponieważ wierzę, że należy „kupować lokalnie, a działać globalnie”, a bez wsparcia profesjonalnego biura tłumaczeń, nie da się zaistnieć na międzynarodowym rynku. Po zleceniu kilkunastu zadań mogę powiedzieć, że From-To ani razu mnie nie zawiodło.

Wojciech Bizub, właściciel agencji e-marketingowej WBIZNES

 

 

Zapraszamy do zapoznania się również zakładką Jakość.

Newsletter

Zasubskrybuj nasz newsletter i otrzymaj ciekawy raport "9 drobnych błędów w tłumaczeniu, które spowodowały duże problemy"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka Prywatności"

Twoje dane nie będą przekazywane osobom trzecim. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.