Szybki kontakt w sprawie tłumaczeń

24 października 2014

Nasi tłumacze

nasi tłumacze

Do tłumaczenia potrzebna jest nie tylko bardzo dobra znajomość języka, ale także wiedza w dziedzinie, której tłumaczenia dotyczą. Zatem do tłumaczeń medycznych trzeba posiąść wiedzę medyczną; prawniczych – znać charakterystyczny język prawa; kontraktów – pamiętać o pewnych specyficznych zwrotach. Jeżeli tłumacz nie zna się na pinetyzacji w języku własnym, nie zrobi o tym tłumaczenia.

Dlatego zatrudniamy wyłącznie sprawdzone osoby, o dużym doświadczeniu, takie dla których język docelowy jest językiem ojczystym (czyli native speakerów). 

Nasi tłumacze to nie tylko lingwiści, którzy posługują się bezbłędnie swoim językiem, lecz także znawcy dziedzin, których ich tłumaczenia dotyczą. Nad każdym tłumaczeniem pracują co najmniej dwie osoby: tłumacz oraz ekspert, który sprawdza efekt jego pracy pod kątem merytorycznym.

 

O tym, jak znaleźć się w naszej bazy tłumaczy, można przeczytać TUTAJ.

Newsletter

Zasubskrybuj nasz newsletter i otrzymaj ciekawy raport "9 drobnych błędów w tłumaczeniu, które spowodowały duże problemy"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka Prywatności"

Twoje dane nie będą przekazywane osobom trzecim. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.