Zarząd i biuro

zarząd i biuro, Zarząd i biuro, Biuro Tłumaczeń From-To Monika Rozwarzewska

Language Services Manager

z wykształcenia socjolog, od ponad dwudziestu lat zajmuje się tłumaczeniami, wcześniej była dziennikarką. Przetłumaczyła m.in. ponad 30 książek dla największych wydawnictw w kraju. To lingwistka do szpiku kości i librokubikularystka cierpiąca na abibliofobię oraz od jakiegoś czasu na anatidefobię. Czyta do poduszki książki z dziedziny przekładoznawstwa i uwielbia przeglądać słowniki. Jako dziecko przewodników górskich, genetycznie obciążona miłością do wołokity, zajmuje się także nurkowaniem i uprawia tai chi. Interesuje się też psychologią społeczną.

zarząd i biuro, Zarząd i biuro, Biuro Tłumaczeń From-To Jacek Gorliński

Managing Director

przez kilkanaście lat zajmował stanowiska kierownicze w firmach zarządzających bezpieczeństwem, ryzykiem i finansami. Posiada ogromne doświadczenie w rozwijaniu firm i relacjach biznesowych. To człowiek czynu, który lubi aktywnie spędzać czas. Jego pasja to rajdy offroad’owe, których jest nie tylko uczestnikiem, ale często także współorganizatorem. Uprawia narciarstwo zjazdowe i płetwonurkowanie. Do jego nieco spokojniejszych hobby należą: fotografia i krótkofalarstwo.

zarząd i biuro, Zarząd i biuro, Biuro Tłumaczeń From-To Krzysztof Szymczyk

Mistrz korekty

W 1996 roku zdobył tytuł Mistrza Polskiej Ortografii na słynnym Dyktandzie w Katowicach, wcześniej zajmował miejsca w pierwszej trójce – a więc na podium. Pracował przy dziesiątkach czasopism, setkach książek, a także nad słownikami ortograficznymi (m.in. tym największym i najważniejszym  w Polsce – NSO PWN pod red. prof. Polańskiego). To osoba, przed którą drżą wszyscy – zawsze znajdzie jakiś przecinek czy inną niedokładność. Jest jak dział kontroli jakości, nic nie umknie jego uwadze. Prywatnie szachista, brydżysta i miłośnik starochińskiej gry go.

zarząd i biuro, Zarząd i biuro, Biuro Tłumaczeń From-To Agata Suchocka

pisarka, tłumaczka i copywriterka

Od ćwierćwiecza ostrząca niestrudzenie swoje pióro. Psychofanka, a nawet psychofanatyczka pięknej, wysublimowanej polszczyzny, amatorka lingwistycznej ekwilibrystyki, potrafiąca napisać o wszystkim i w każdej formie. O mydle? Proszę bardzo! O powidle? Nie ma sprawy, nawet trzynastozgłoskowcem! Autorka wielu tekstów na naszej stronie, zarówno w języku polskim, jak i angielskim.
Jej głównym zajęciem, poza systematyczną produkcją prezentujących naszą działalność perełek, jest pisanie i tłumaczenie powieści, do lektury których gorąco zachęcamy! (FB: Agata Suchocka – pisarka; IG: @agatasuchockawriter)

zarząd i biuro, Zarząd i biuro, Biuro Tłumaczeń From-To Fraktal

Asystent Project Managera

Szwenda się po dzielnicy, wcale nie pomaga i nawet nie chce pić kawy. Tłumacz z niego marny, ale za to wygląda dostojnie. Jego głównym zajęciem w biurze jest okupowanie biurka Project Managera, gdy tego nie ma w pracy. Niestety nie, nie odpisze Państwu na maila. Próbowaliśmy.

zarząd i biuro, Zarząd i biuro, Biuro Tłumaczeń From-To Tomasz Junkanc

Wsparcie techniczne

Programista, analityk, wsparcie techniczne. Pochłania hektolitry kawy, dlatego cieszymy się, że pracuje zdalnie 🙂

zarząd i biuro, Zarząd i biuro, Biuro Tłumaczeń From-To   W przypadku problemów technicznych proszę o klikniecie na logo myszki.

zarząd i biuro, Zarząd i biuro, Biuro Tłumaczeń From-To

Zbigniew Cieśliński

Wydawca prasowy

Grafik zajmujący się składem DTP. W poznańskich mediach od 1991 roku . Był dziennikarzem i redaktorem w „Dzienniku Poznańskim”, „Expressie Poznańskim” i „Gazecie Poznańskiej”. Pełnił m.in. funkcję zastępcy redaktora naczelnego „Expressu Poznańskiego”. Przez wiele lat dyrektor artystyczny wydawnictwa Prasa Poznańska, wydającego wielkopolskie dzienniki („Gazetę Poznańską” i „Express Poznański”). Autor wielu layoutów czasopism i gazet. Projektuje i realizuje formy drukowane.


Tłumaczenia stron internetowych oraz tłumaczenia specjalistyczne i tłumaczenia techniczne!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług tłumaczenia stron internetowych, także specjalistycznych i technicznych!