Szybki kontakt w sprawie tłumaczeń

24 października 2014

Tłumaczenia specjalistyczne

From-To to specjaliści dla specjalistów

tłumaczenia specjalistyczne fromtotlumaczenia

Tłumaczenia specjalistyczne wymagają, by zajęli się nimi eksperci z konkretnej dziedziny naukowej, co oznacza, że tłumaczenia prawnicze będzie wykonywać osoba znająca się doskonale na prawie, ale nie przekażemy jej tłumaczeń technicznych, gdyż to wymaga innej specjalizacji – na przykład tytułu inżyniera w danej branży.


Tłumaczenia specjalistyczne

Wymagają one biegłości w posługiwaniu się specjalistyczną terminologią, na przykład prawniczą, finansową, medyczną, chemiczną, farmaceutyczną czy ekonomiczną. Mało tego, brak doświadczenia tłumacza może mieć poważne skutki prawne. Znane są przypadki, gdy prosty błąd w tłumaczeniu wynikający z ignorancji tłumacza skutkował procesem sądowym i wysokimi odszkodowaniami.

Nie warto się narażać na takie ryzyko!

 

Tłumaczenia specjalistyczne nie są naszą jedyną usługą, zajmujemy się również lokalizacją, tworzeniem napisówaudytem stron internetowych, transkreacją czy korektą tekstów.

Newsletter

Zasubskrybuj nasz newsletter i otrzymaj ciekawy raport "9 drobnych błędów w tłumaczeniu, które spowodowały duże problemy"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka Prywatności"

Twoje dane nie będą przekazywane osobom trzecim. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.